#21638  by BlockyDude94
 30 Jul 2015 09:51
EDIT3: Nickname: BlockyDude94
Iar nu mai pot intra! De ce fix eu am probleme cu auth-me? =/ Mi-a pus Bogdanel o parola cand am mai avut o problema, nu am putut sa o schimb deorece /changepassword nu merge... Acum cand o bag zice parola gresita. Ce fac? E a doua oara :-w Si da, am verificat de 10 ori sa fie identic ce scriu eu la /login cu ce mi-ai pus tu prin PM Bogdanel ca sa nu deschid topicu aiurea :))
EDIT: Bineinteles ca nici cu alt nume nu ma lasa sa intru (am incercat).
EDIT2: Ba daca mi-a spart contu nu ii vina mea ca nu eu am pus parola si nici nu ma lasa sa o schimb, deci wtf...
 #21640  by BlockyDude94
 30 Jul 2015 12:22
Dar nu poti incerca sa ii pui tu o parola si sa o schimb eu? (tre sa fie o comanda ceva). Am cam multe chestii pe contul asta facute (pe skyblock si pe survival) si ar fi pacat sa pierd tot :) + ca pe skyblock am o insula pe care mai mult un prieten a jucat de a facut-o de lvl 213 si ar fi pacat sa imi bat joc de munca lui...
Data trecuta tot tu m-ai rezolvat si ai pus tu o parola, de data asta iti pot spune eu ce parola sa pui? Sa raspunzi cand intrii sa ma ajuti ca sa iti trimit parola.
Unregister ar fi cam ultima varianta sincer...
EDIT: Ba nu ma ajuta nimeni? Hai frate cineva isi bate joc de mine in baza de date la auth me :/ Ba daca nu pot intra de la un amarat de login pe sv ma las...
 #21657  by Bogdanel
 31 Jul 2015 10:29
Eu te-as ajuta cu cea mai mare placere doar ca eu nu fac parte din stafful shark pvp eu te ajut din simpla placere de a fi suport . De data asta nu te mai pot ajuta , data trecuta am facut o smecherie cu IP-urile si cu un plugin care se cam glich-uieste ca sa-ti intru pe cont si sa-ti schimb parola de data asta nu mai merge iar dragii fondatori Shark si Fakeru sunt inactivi pe forum . In concluzie faci cum vrei , nepasarea este unul din motivile care m-a cam facut si pe mine sa ma las adica intru din an in paste.. . Bafta in continuare si sper sa te ajute cineva
 #21660  by BlockyDude94
 31 Jul 2015 13:17
Multumesc oricum, astept raspunsul unui fondator sa ma ajute :( Am trimis pe skype lui shark sa intre cand poate, cine stie cat o dura, macar mai am ce face in afara de mc :)) Sper sa se rezolve candva, iar daca mi se ia rangul din motivul asta ar fi penibil... Poti lasa deschis oricum topicu' sa poata intra sa raspunda. Sper sa nu imi fi spart contul, ca daca imi zice ca parola e gresita e posibil. Oricum daca mi-o spart contu pun o parola sha256 criptata, mult success sa o sparga si pe aia >:)
EDIT: Ooooo Bogdanelee iar face faza cu sa dau register, nu mai cere parola, poate poti rezolva. Daca ma rezolvi iti iau o bere =)) . Zice din nou sa dau /register iar apoi ai atins numaru maxim de conturi. Iti dau pe PM IP-u si usernamele dar iti dau si ce parola sa imi pui.
EDIT2: Stiu sa ma rezolv singur =)) poti da tc ca stiu cum schimb IP-u sa ma lase. Oricum multam fain eu zic ca meritai consola ca esti cel mai activ de pe forumuri si chiar te dedici. Apropo, scuze daca is prea multe smiley's dar ma mai ajuta sa scap de stres.