Moderator: SebyHas

 #27897  by Boy
 21 Apr 2016 14:03
1) Userul tau : Boy
2) Userul celui reclamat : Adminii on la ora respectiva.. mai exact Winterbuilder si ILOVESMILES
3) Grad : CoOwner amandoi
4) Motiv : Nu se ocupa de playeri. Aveam nevoie de ajutor, ii strigam pe chat dar ei se prefaceau ca nu vedeau si discutau intre ei, si nu mi se pare normal.
5) Data si ora : 21.04.2016 ~ 14:00
6) Dovada : http://i.imgur.com/VX120iC.png
7) Comentarii aditionale : Nu e deloc normal ce s-a intamplat.
 #27904  by Iulian
 21 Apr 2016 19:35
Pai,cum vrei sa te ajute daca tu strigai dupa ajutor fara sa spui la ce ai nevoie de ajutor.Din cate vad eu,cei doi vorbeau intre ei,nimeni nu poate sa se ocupe de tot si de toate,de aceea sunt mai multe persoane in staff care ar trebui sa faca activitate zilnic.Nu e un capat de lume ca nu ti-au raspuns intr-un timp scurt,pana la urma vad ca totu' e in regula la tine in poza.
 #27910  by Boy
 21 Apr 2016 21:13
Iulian wrote:Pai,cum vrei sa te ajute daca tu strigai dupa ajutor fara sa spui la ce ai nevoie de ajutor.Din cate vad eu,cei doi vorbeau intre ei,nimeni nu poate sa se ocupe de tot si de toate,de aceea sunt mai multe persoane in staff care ar trebui sa faca activitate zilnic.Nu e un capat de lume ca nu ti-au raspuns intr-un timp scurt,pana la urma vad ca totu' e in regula la tine in poza.


Bun argument, dar daca nu le atrag atentia prima data si fac spam pe chat pana vad ei ce problema am nu tot eu iau mute? Indiferent ca le strigam numele sau le ziceam direct ce problema am ar fi trebuit sa-mi raspunda. Nu inteleg ce vezi tu in regula daca ceri ajutorul unui admin si nu iti raspunde, indiferent de problema ei ar trebui sa-si ofere interesul ca pana la urma asta deasta se numeste staff, nu sa isi gaseasca cu totul alte preocupatii principale decat dezvoltarea serverului.
Da, poate nu e capat de lume ca nu mi-au raspuns mie, dar daca se intampla asta cu fiecare player? Am observat ca fata de alta data sunt mult mai putini playeri pe server in plina zi, si asta ma face sa-mi pun cateva semne de intrebare
In plus, daca nu esti convins de poza mea, in model mi s-a cerut data si ora, sper ca nu degeaba, ci ca sa va convingeti singuri din log-uri.
 #27912  by Marius Y
 21 Apr 2016 21:33
Iulian wrote:Pai,cum vrei sa te ajute daca tu strigai dupa ajutor fara sa spui la ce ai nevoie de ajutor.Din cate vad eu,cei doi vorbeau intre ei,nimeni nu poate sa se ocupe de tot si de toate,de aceea sunt mai multe persoane in staff care ar trebui sa faca activitate zilnic.Nu e un capat de lume ca nu ti-au raspuns intr-un timp scurt,pana la urma vad ca totu' e in regula la tine in poza.


Tu gandeste inainte sa scrii.
Omul a cerut ajutor timp de 5 minute
Adminii vorbeau despre nemurirea sufletului.

Omul putea sa lesine acolo, adminii mancau semintze.

Asta e in neregula cu poza, 2 admini care ignora playerii care cer ajutor. Jesus tu de ce ai fost acceptat daca gandesti in halul asta de limitat si pupin***ist, ca na poate mai primesti si tu ceva daca te pui bine.
 #27929  by InsurgentFive
 23 Apr 2016 00:49
Probabil cei doi aveau vreo problema de rezolvat si chiar nu au observat ca tu aveai nevoie de ajutor.
Si eu daca e vreo problema cu cineva si trebuie rezolvata in cel mai scurt timp posibil, nu sunt atent la ce se scrie in chat si omit unele chestii.
 #27965  by SebyHas
 26 Apr 2016 10:59
Warn, imi cer scuze si sa speram ca nu se va mai repeta.
Si rog persoanele ce cauta atentie si se dau interesante in postari sa isi pastreze parerea.
:locked: